Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Total Recall Македонски преводи (2012) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотTotal.Recall.2012.DVDRip.XviD.Lum1x.srt (73554бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.63Total.Recall.2012.DVDRip.XviD-Lum1x.avi | 1472491520 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Total.Recall.2012.RETAIL.DVDRip.XviD-PTpOWeR.avi | 742996900 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Total.Recall.2012.RETAIL.DVDRip.XviD.AC3-PTpOWeR.avi | 1474799656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Total Recall {2012} DVDRIP. Jaybob.avi | 732990550 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Total.Recall.EXTENDED.2012.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 892549374 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Total.Recall.2012.DVDRip.XVID.AC3.5.1-26K.avi | 1602836950 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Total Recall 2012.mkv | 731786136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.621495287259 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68total.recall.2012.extended.dc.1080p.bluray.dts.x264-publichd | 12842179027 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Total.Recall.2012.EXTENDED.DC.BluRay.1080p.AC3.x264-CHD.mkv | 10777333700 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Total Recall.mp4 | 439914264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Avengers.2012.DVDRip.XviD-NYDIC.avi | 1215212950 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57OneClickMoviez.Com-Total.Recall-ViP3R.avi | 838148096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Total.Recall.2012.DVDRip.XviD.Lum1x.mkv | 523993686 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Total.Recall.EXTENDED.2012.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1880617682 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Total Recall (2012).avi | 735545570 | Movie filenames

Име на издавачот Total.Recall.2012.DVDRip.XviD.Lum1x25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1061x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Total Recall downloadTotal Recall SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Total Recall movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Total Recall (eng), Totalni opoziv (eng), Згадати все (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (209771)
[ What is real? ] - A factory worker, Douglas Quaid, begins to suspect that he is a spy after visiting Rekall - a company that provides its clients with implanted fake memories of a life they would like to have led - goes wrong and he finds himself on the run.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle