Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

"Breaking Bad" Gliding Over All S05E08 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотs5e8.srt (33724бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58Breaking.Bad.S05E08.HDTV.XviD-AFG.avi | 398070804 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Breaking.Bad.S05E08.HDTV.x264-ASAP.mp4 | 340717567 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S05E08.720p.HDTV.x264-IMMERSE.mkv | 1170208483 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Breaking.Bad.S05E08.720p.HDTV.x264-EVOLVE.mkv | 1059679499 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking.Bad.S05E08.480p.HDTV.x264-ChameE.mkv | 146485826 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad S05E08-Gliding Over All (2012 September 02).mkv | 115446799 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking.Bad.S05E08.HDTV.XviD-AFG.mkv | 192117754 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking Bad S05E08 720p HDTVRiP x264 AAC-AMEET6233 (T.M.R.G | 354521428 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking Bad S05E08 - Gliding Over All - Ehhhh.mkv | 492293371 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking.Bad.S05E08.mp4 | 227243368 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad S05E08 - Gliding Over All.mkv | 353787452 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Breaking.Bad.S05E08.INTERNAL.HDTV.XviD-AFG.avi | 398194572 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking.Bad.S05E08.480p.BluRay.x264-Sticky83.mkv | 307311634 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58breaking.bad.s05e08.720p.bluray.x264-demand.mkv | 2342570005 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Breaking Bad S05E08 - Gliding Over All - X264 - Maxillion.m4 | 110115540 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Breaking.Bad.S05E08.HDTV.x264-ASAP.mp4 | 340717567 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad 5x08 - Gliding Over All.mp4 | 146397015 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad [5x08] Gliding Over All (XviD asd).avi | 129946868 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62[www.Cpasbien.com] Breaking.Bad.S05E08.VOSTFR.HDTV.XviD-GKS. | 577608344 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking.Bad.S05E08.Gliding.Over.All.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264 | 1611014045 | Movie filenames

Име на издавачот s5e823.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени6104x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S05E08
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
breaking.bad.s05e08. Gliding Over All.HDTV.x264-ASAP1CD440x 0.00titlovic
08. Gliding Over All1CD150x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.6 / 10 (13481)
[ ] - Walt expands his business overseas, and the money is pouring in.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle