Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Breaking Bad" Fifty-One S05E04 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотs5e4.srt (49935бајти) прикажи преглед

Име на издавачот s5e423.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени862x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S05E04
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
breaking.bad.s05e04. Fifty-One.HDTV.x264-FQM1CD1239x 0.00titlovic
04. Fifty-One1CD124x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (9349)
[ ] - It's Walt's 51st birthday. His return to the drug business causes Skyler to go into depression.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle