Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Breaking Bad" Madrigal S05E02 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотs5e2.srt (44500бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58breaking.bad.s05e02.hdtv.x264-fqm.mp4 | 290767197 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Breaking.Bad.S05E02.HDTV.XviD-AFG.avi | 398689618 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking.Bad.S05E02 - Madrigal.avi | 368562176 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57breaking.bad.s05e02.720p.hdtv.x264-orenji.mkv | 1296998944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Breaking Bad S05E02-Madrigal (2012 July 22).mkv | 103660396 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Breaking Bad S05E02 720p HDTVRiP x264 AAC-AMEET6233 (T.M.R.G | 353474883 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking.Bad.S05E02.480p.HDTV.x264-ChameE.mkv | 146898229 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking.Bad.S05E02.BDRip.XviD-DEMAND.avi | 367636480 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking.Bad.S05E02.HDTV.XviD-AFG.mkv | 167251218 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking.Bad.S05E02.480p.HDTV.x264-mSD.mkv | 166403155 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking Bad S05E02 - Madrigal - Ehhhh.mkv | 487306385 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad 5x02 - Madrigal.mp4 | 146576984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad [5x02] Madrigal (XviD asd).avi | 130482330 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Breaking Bad S05E02 - Madrigal - X264 - Maxillion.m4v | 102896576 | Movie filenames

Име на издавачот s5e223.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3972x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S05E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
breaking.bad.s05e02. Madrigal.HDTV.XviD-MGD1CD112x 0.00titlovic
02. Madrigal1CD186x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Breaking BadBreaking Bad watch online for freeBreaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (10385)
[ ] - Walt and Jesse seek out an unlikely partner for a new business venture. The DEA follows up new leads in its investigation.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle