Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Breaking Bad" Live Free or Die S05E01 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Breaking Bad movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Breaking Bad" Live Free or Die на 25 Мбит
hawaii.five-0.2010.712.hdtv-lol[ettv].mk (337 MB) The.Vampire.Diaries.S08E08.720p.HDTV.X26 (768 MB)
True Memoirs of an International Assassi (2903 MB) The.Affair.S03E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (253 MB)
Breaking Bad преводи Македонски S05E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Breaking.Bad.S05E05.720p.HDTV.x264-EVOLVE1CD50x 0.00
breaking.bad.s05e01. Live Free or Die.hdtv.x264-fqm1CD59x 0.00titlovic
01. Live Free or Die 11CD250x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.3 / 10 (11484)
[ ] - Now that Gus is dead, Walt, Jesse, and Mike work to cover their tracks. Skyler panics when Ted Beneke wakes up.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle