Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Prison Break" Shut Down S04E03 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Prison Break преводи Македонски S04E03
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break 4x03 Shut Down1CD116x 0.00titlovic
Prison Break 4x03 Shut Down1CD1102x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toPrison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.2 / 10 (1861)
[ ] - Michael and the team have one day to locate the next cardholder or they risk going back to prison. Meanwhile, Mahone seeks revenge on Wyatt.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle