Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"Prison Break" Breaking and Entering S04E02 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 4 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Prison Break movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Prison Break" Breaking and Entering на 25 Мбит
A.Series.of.Unfortunate.Events.S01E08.We (192 MB) The.Simpsons.S28E12.HDTV.x264-KILLERS[et (260 MB)
blindspot.212.hdtv-lol[ettv].mkv (231 MB) lethal.weapon.112r.hdtv-lol[ettv].mkv (248 MB)
Prison Break преводи Македонски S04E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Prison Break 4x02 Breaking and Entering1CD820x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Prison Break downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.1 / 10 (1582)
[ ] - Michael, Mahone, Sucre and Lincoln try to get into the house were Scylla is being kept safe. T-Bag and Sancho head to San Diego in the desert.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle