Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

"Breaking Bad" I See You S03E08 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотs3e8.srt (48491бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58breaking.bad.s03e08.hdtv.xvid-fqm.avi | 367058552 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S03E08.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-RTARHD.mkv | 1569306264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Breaking.Bad.S03E08.720p.BluRay.X264-REWARD.mkv | 2344294932 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking.Bad.S03E08.480p.BluRay.x264-Sticky83.mkv | 306928958 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61aaf-breaking.bad.s03e08.i.see.you.avi | 366921728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Breaking Bad 3x08 - I See You.mp4 | 157307480 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking.Bad.S03.E08.I.See.You.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264.mkv | 1896444331 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66breaking bad s03e08 720p brrip sujaidr.mkv | 396181593 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66breaking.bad.s03e08.720p.hdtv.x264-ctu.mkv | 1173186826 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad - [3x08] - I See You.mkv | 158581453 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking.Bad.S03E08.I.See.You.DVDRip.XviD.BGAUDiO-SiSO.avi | 364851422 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57breaking.bad.s03e08.720p.brrip.x264-visionx.mkv | 575543207 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad S3E08- I See You.mp4 | 303325080 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Breaking.Bad.S03E08.1080p.Web-DL.ReEnc-DeeJayAhmed.mkv | 568757382 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Breaking.Bad.s03e08.I.See.You.mkv | 2956906302 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67577652320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70BREAKI~3.MKV | 2343368638 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57breaking.bad.s03e09.hdtv.xvid-fqm.avi | 367071842 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad [3x08] I See You (XviD asd).avi | 123766402 | Movie filenames

Име на издавачот s3e8--"Breaking Bad" I See You23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3379x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad watch online for freeBreaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.8 / 10 (8088)
[ ] - Hank ends up in the hospital after being attacked by Tuco's cousins. Walt spends too much time by his family's side when he should be cooking meth.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle