Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Breaking Bad" One Minute S03E07 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 7

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотs3e7.srt (35168бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58Breaking.Bad.S03E07.HDTV.XviD-LOL.avi | 366676714 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61aaf-breaking.bad.s03e07.one.minute.avi | 366895104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad 3x07 - One Minute.mp4 | 157236223 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad - [3x07] - One Minute.mkv | 158527589 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking.Bad.S03E07.720p.HDTV.X264-DIMENSION.mkv | 1172859002 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68breaking bad s03e07 720p brrip sujaidr.mkv | 396169920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62breaking.bad.s03e07.720p.brrip.x264-visionx.mkv | 575104804 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S03E07.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-RTARHD.mkv | 1628189174 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Episode 7 - One Minute.mkv | 293833514 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad [3x07] One Minute (XviD asd).avi | 123819680 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad S3E07- One Minute.mp4 | 305890766 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad S03E07 480p BrRip x264 AAC NimitMak SilverRG.mp | 261905641 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Breaking.Bad.S03E07.HDTV.XviD-LOL.avi | 366676714 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Breaking.Bad.S03e07.BDMux.H264.SD.by.Fratposa.mkv | 720097343 | Movie filenames

Име на издавачот s3e7--"Breaking Bad" One Minute23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени10372x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.5 / 10 (11645)
[ ] - Jesse ends up in the hospital after getting beaten up by Hank. Now he is threatening to press charges against the DEA. To stop him, Walt decides to bring Jesse on as his partner, once again.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle