Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Breaking Bad" Más S03E05 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Breaking Bad movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Breaking Bad" Más на 25 Мбит
the.vampire.diaries.808.hdtv-lol[ettv].m (212 MB) Lethal.Weapon.S01E10.HDTV.x264-LOL.mkv (306 MB)
Sherlock.S04E02.HDTV.x264-BRISK.mkv (455 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-xTV.mkv (270 MB)
Breaking Bad преводи Македонски S03E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Breaking.Bad.S03E05.DVDRip.XviD-aAF1CD151x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (6862)
[ ] - Gus tries to get Walt back in the business by offering him three million dollars and a brand new lab. Jesse is furious that Walt received half of the money for his blue meth. Hank tries to track down the RV meth lab.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle