Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Breaking Bad" I.F.T. S03E03 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 3

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Breaking Bad movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотs3e3.srt (33459бајти) прикажи преглед

Име на издавачот s3e3--"Breaking Bad" I.F.T.23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени4039x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Breaking Bad" I.F.T. на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.XviD-FUM. (427 MB) ssquad-sd-hyperx.mkv (1422 MB)
Before.I.Wake.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xv (3409 MB) shameless.us.709.hdtv-lol.mkv (411 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (6735)
[ ] - Walt has moved back into the house without Skyler's consent. Now she can't get him out. Meanwhile, Jesse continues to cope with Jane's death.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle