Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Breaking Bad" No Más S03E01 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 3 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотs3e1.srt (38215бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58Breaking.Bad.S03E01.HDTV.XviD-LOL.avi | 366780070 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61aaf-breaking.bad.s03e01.no.mas.avi | 366921728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Breaking Bad 3x01 - No Mas.mp4 | 157212027 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68breaking bad s03e01 720p brrip sujaidr.mkv | 396040053 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62breaking.bad.s03e01.720p.brrip.x264-visionx.mkv | 575683410 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad - [3x01] - No Mas.mkv | 158519174 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking Bad Season 3 Episode 01 - No Mas.avi | 366921448 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S03E01.720p.BluRay.X264-REWARD.mkv | 2342698828 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65breaking.bad.s03e02.hdtv.xvid-fqm.avi | 366933336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking.Bad.S03E01.480p.BRRip.x264-BoB.mkv | 198801686 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking.Bad.S03E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION.mkv | 1173197947 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Episode 1 - No Mas.mkv | 293827505 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Breaking Bad S03E01 480p BrRip x264 AAC NimitMak SilverRG.mp | 261938009 | Movie filenames

Име на издавачот s3e1--"Breaking Bad" No Mas23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени10131x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Breaking BadBreaking Bad watch online for freeBreaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (8607)
[ ] - Skyler goes through with her plans to divorce Walt. Jesse finishes rehab.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle