Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Contraband Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: Contraband movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотContraband [2012] (TБTА¦¦¦+¦¦¦-) ¦-¦-¦¦..srt (75514бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Contraband [2012] (TБTА¦¦¦+¦¦¦-) ¦-¦-¦¦23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени599x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Contraband на 25 Мбит
Live.by.Night.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-Dr (2776 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-xTV.mk (446 MB)
The.Great.Wall.2016.1080p.KORSUB.HDRip.x (3995 MB) ncis.los.angeles.816.hdtv-lol.mkv (286 MB)
Contraband преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD-ViP3R1CD16x 0.00titlovic
DVDSCR READNFO AC3 XViD - INSPiRAL / DVDRip.XViD-NYDIC / D... 1CD10x 0.00titlovic
TS.READNFO.XviD-GooN1CD10x 0.00titlovic
Contraband мак1CD7267x 0.00
Contraband1CD275x 0.00tocili
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Contraband downloadContraband SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Contraband movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Contraband (eng), Untitled Reykjavik-Rotterdam Remake (eng), Контрабанда (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (103499)
[ What would you hide to protect your family? ] - To protect his brother-in-law from a drug lord, a former smuggler heads to Panama to score millions of dollars in counterfeit bills.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle