Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Time Traveler's Wife Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Time Traveler's Wife movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks2 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Time Traveler's Wife на 25 Мбит
The.100.2017.S04.E07.HDTV.x264-SVA.mkv (1619 MB) Assassin\'s.Creed.2016.720p.Blu-ray.DD5. (5650 MB)
2.broke.girls.620.hdtv-lol[ettv].mkv (157 MB) blindspot.216.hdtv-lol.mkv (231 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Time Traveler's Wife downloadThe Time Traveler's Wife SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Time Traveler's Wife movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Le temps n'est rien (eng), The Time Traveler's Wife (eng), The Time Traveller's Wife (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (118240)
[ ] - A Chicago librarian has a gene that causes him to involuntarily time travel, creating complications in his marriage.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle