Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

City Island Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: City Island movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи City Island на 25 Мбит
Fifty Shades Darker 2017 HD-TS x264-CPG. (1748 MB) the.big.bang.theory.1017.hdtv-lol.mkv (121 MB)
Workaholics.S07E07.720p.WEB.x264-MOROSE. (387 MB) Emerald.City.2017.S01.E07.HDTV.x264-SVA. (309 MB)
City Island преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip XviD-SKITTLES1CD15x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:City Island downloadCity Island SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:City Island movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:City Island (mac)
Рејтинг на филмот:7.4 / 10 (27617)
[ Truth is stranger than family ] - The Rizzos, a family who doesn't share their habits, aspirations, and careers with one another, find their delicate web of lies disturbed by the arrival of a young ex-con (Strait) brought ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle