Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Expendables Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Expendables movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Expendables на 25 Мбит
Moana 2016 HD-TS XviD AC3-CPG.mkv (1773 MB) The.Light.Between.Oceans.2016.SLOSubs.BR (2779 MB)
Blindspot.S02E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (848 MB) hawaii.five-0.2010.712.hdtv-lol[ettv].mk (337 MB)
The Expendables преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
480p.DVDSCR.XviD.AC3-ViSiON / DVDSCR XviD-MAXSPEED1CD22x 0.00titlovic
TS XViD - IMAGiNE1CD13x 0.00titlovic
720p.Bluray.x264-TDM / BluRay.720p.AC3.x264-CHD, 1080p.Blu... 1CD126x 0.00titlovic
480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD13x 0.00titlovic
R5.Xvid {1337x}-Noir1CD8x 0.00titlovic
R5.AC3.XViD-IMAGiNE1CD17x 0.00titlovic
R5.Xvid {1337x}-Noir1CD67x 0.00titlovic
BRRip 720p AAC - SecretMyth (Kingdom-Release) / BRRIP.MP4.... 1CD22x 0.00titlovic
The Expendables.2010.DVDRip.MKD1CD15923x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Expendables downloadThe Expendables SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Midget Entertainment [dk] | Official Facebook | Official site [br] | Official site [cn] | Official site [de] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [it] | Official site [jp] | Official site [kr] | Official site [nl] | Official site [pl] | Official site [ro] | Official site [ru] | Official site [tw] | Official site [uk] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Expendables movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Expendables (eng), Нестримнi (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (275713)
[ Every movie has a hero. This one has them all. ] - A CIA operative hires a team of mercenaries to eliminate a Latin dictator and a renegade CIA agent.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle