Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"The Walking Dead" Guts S01E02 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Walking Dead movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотThe.Walking.Dead.S01E02.BDRip.XviD-SAiNTS.srt (25571бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56The.Walking.Dead.S01E02.BDRip.XviD-SAiNTS.avi | 366706688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57asa-twd-s01e02.mkv | 732960414 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Walking.Dead.S01E04.BDRip.XviD-SAiNTS.avi | 366981120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.572.mkv | 261849841 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Walking.Dead.S01E02.Guts.720p.BR.300MB.ShAaNiG.com.mkv | 314340818 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The.Walking.Dead.S01E02.mkv | 313436467 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The.Walking.Dead.S01E02.720p.BluRay.x264.anoXmous_.mp4 | 373165468 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Walking.Dead.S01E02.720p.BluRay.x264-MIKY.mkv | 1157689327 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68The.Walking.Dead.S01E02.BDRIP.x264.AAC-ANUBIS.mkv | 435957636 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The.Walking.Dead.S1.E02.2010.BluRay.1080p.AC3.x264-CHD.mkv | 5368721826 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66THEWAL~4.AVI | 575584256 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63The.Walking.Dead.S01E02.BDRip.x264[VectoR].mkv | 147596346 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70The.Walking.Dead.S01E02.1080p.5.1Ch.BluRay.ReEnc-DeeJayAhmed | 604056244 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67The Walking Dead - S01E02 - Guts - 1080p BluRay x264-Belex - | 3589174844 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Walking.Dead.S01E02.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1170071552 | Movie filenames

Име на издавачот The.Walking.Dead.S01E02.BDRip.XviD-SAiNTS23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени733x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Walking Dead" Guts на 25 Мбит
Gold.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8.av (1755 MB) The.100.S04E06.HDTV.x264-SVA.mkv (355 MB)
The.Great.Wall.2016.1080p.KORSUB.HDRip.x (3995 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-DEFLAT (446 MB)
The Walking Dead преводи Македонски S01E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
the.walking.dead.s01e02.720p.hdtv.x264-ctu1CD16941x 0.00
The Walking Dead 1x02. Guts1CD60x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (9024)
[ ] - In Atlanta, Rick is rescued by a group of survivors, but they soon find themselves trapped inside a department store surrounded by walkers.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle