Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"Breaking Bad" Cancer Man S01E04 Македонски преводи (2008) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот2.srt (32608бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S01E02.DVDRip.XviD-ORPHEUS.avi | 368142336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Breaking.Bad.S01E02.DSR.XviD-0TV.avi | 367738958 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad s01e02 720p.BRrip.Sujaidr.mkv | 404329973 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63breaking.bad.s01e02.720p.bluray.x264-reward.mkv | 2347394297 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking Bad Season 1 Episode 02 - Cat\'s In The Bag.avi | 368142066 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad - [1x02] - Cat\'s in the Bag....mkv | 159122959 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63breaking.bad.s01e02.720p.brrip.x264-visionx.mkv | 523806378 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Breaking.Bad.S01E04.DVDRip.XviD-ORPHEUS.avi | 368138240 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61BREAKING_BAD_S1_E02-1.m4v | 522632929 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Breaking.Bad.S01E02.1080p.BluRay.ReEnc-DeeJayAhmed.mkv | 580747241 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Breaking Bad S1E02-Cat\'s In The Bag.mp4 | 323735330 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Breaking Bad.s01e03.And the Bag\'s in the River.avi | 368123904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68brkbds1e2br_urgrove.com.mkv | 402852422 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Breaking Bad S01E02 720p BluRay x264 AAC-SS -={SPARROW}=-.mp | 481208932 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Breaking Bad Season 1 Episode 02 - Cat\'s in the Bag….avi | 576682996 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Episode 2 - The Cat\'s in the Bag.mkv | 299988412 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Breaking Bad .S01E02.HDTV.Subtitulado.Esp.SC.avi | 325146476 | Movie filenames

25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени2914x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Breaking Bad преводи Македонски S01E04
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Breaking Bad 1x04. Cancer Man1CD27464x 0.00titlovic
Breaking Bad1CD9875x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Breaking Bad downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.3 / 10 (9714)
[ ] - Walt tells the rest of his family about his cancer. Jesse tries to make amends with his own parents.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle