Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Green Lantern Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотGreen.Lantern.2011.EXTENDED.720p.BRRiP.XViD.AC3-FLAWL3SS.srt (73508бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Green.Lantern.2011.EXTENDED.720p.BRRiP.XViD.AC3-FLAWL3SS23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени16974x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Green Lantern преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Green.Lantern.2011.TS.XViD-IMAGiNE-mak1CD104x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Green Lantern downloadGreen Lantern SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [it] | Warner Bros. [es] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Green Lantern movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Emerald Dawn (eng), Green Lantern (eng), Зелений Лiхтар (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (231843)
[ In our darkest hour, there will be light. ] - Reckless test pilot Hal Jordan is granted an alien ring that bestows him with otherworldly powers that inducts him into an intergalactic police force, the Green Lantern Corps.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle