Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Contraband Македонски преводи (2012) 1CD srt

Преземи: Contraband movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Contraband на 25 Мбит
Suits.S06E14.720p.HDTV.x264-NeilTanViR.m (297 MB) supernatural.1212.hdtv-lol[ettv].mkv (211 MB)
Dont.Hang.Up.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1262 MB) Taboo.UK.S01E07.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (983 MB)
Contraband преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD-ViP3R1CD13x 0.00titlovic
DVDSCR READNFO AC3 XViD - INSPiRAL / DVDRip.XViD-NYDIC / D... 1CD10x 0.00titlovic
TS.READNFO.XviD-GooN1CD10x 0.00titlovic
Contraband [2012] (TБTА¦¦¦+¦¦¦-) ¦-¦-¦¦1CD598x 0.00
Contraband мак1CD7265x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Contraband downloadContraband SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Contraband movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Contraband (eng), Untitled Reykjavik-Rotterdam Remake (eng), Контрабанда (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (103499)
[ What would you hide to protect your family? ] - To protect his brother-in-law from a drug lord, a former smuggler heads to Panama to score millions of dollars in counterfeit bills.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle