Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

"Heroes" Chapter Seventeen 'Company Man' S01E17 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 17

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Heroes преводи Македонски S01E17
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
17. Company Man1CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download HeroesHeroes watch online for freeHeroes downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Company Man (eng)
Рејтинг на филмот:9.1 / 10 (1990)
[ ] - H.R.G.'s past catches up to him as Matt and Ted Sprague, come to Texas looking for answers, and take him, his wife, son and Claire hostage -- leading to a tragic, explosive showdown.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle