Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"True Blood" Turn! Turn! Turn! S05E01 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 5 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: True Blood movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "True Blood" Turn! Turn! Turn! на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E06.WEBRip.x264-xTV (456 MB) Assassin\'s.Creed.2017.1080p.BluRay.DD5. (2177 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E07.WEB.X264-xTV.mk (289 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.720 (3120 MB)
True Blood преводи Македонски S05E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
True.Blood.S05E01.REPACK.HDTV.XviD-AFG1CD61x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:True Blood downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:True Blood (mac)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (1449)
[ ] - Sookie and Lafayette fight to save Tara.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle