Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

"The Walking Dead" Triggerfinger S02E09 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 9

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Walking Dead преводи Македонски S02E09
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-ASAP1CD2026x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (7423)
[ ] - Rick, Glenn and Hershel come under enemy fire after their encounter with Dave and Tony. Meanwhile, Shane goes after Lori when everyone realizes she is missing.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle