Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Walking Dead" Cherokee Rose S02E04 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Walking Dead movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Walking Dead" Cherokee Rose на 25 Мбит
Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS.mkv (314 MB) Shooter.S01E03.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (755 MB)
gotham.311.hdtv-lol[ettv].mkv (222 MB) Supergirl.S02E08.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264 (1682 MB)
The Walking Dead преводи Македонски S02E04
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-ASAP1CD6474x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.7 / 10 (6438)
[ ] - With Carl recovering, the group puts their focus on finding Sophia. Glenn and Maggie go for a trip to find supplies.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle