Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

"The Walking Dead" Better Angels S02E12 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 12

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводот12.srt (22111бајти) прикажи преглед

Име на издавачот--"The Walking Dead" Better Angels23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени389x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Walking Dead преводи Македонски S02E12
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv.xvid-2hd1CD3629x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.1 / 10 (8277)
[ ] - Shane's antagonistic behaviour reaches new heights, while Carl suffers the consequences of his actions.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle