Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Walking Dead" Judge, Jury, Executioner S02E11 Македонски преводи (2012) 1CD srt

Season: 2 - Episode: 11

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Walking Dead movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводот11.srt (38478бајти) прикажи преглед

Име на издавачот--"The Walking Dead" Judge, Jury, Executioner23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени376x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Walking Dead" Judge, Jury, Executioner на 25 Мбит
Desierto.2015.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1225 MB) Vikings.S04E08.720p.BluRay.x264.ShAaNiG. (400 MB)
League.of.Gods.2016.576p.BRRip.x264.AAC5 (1898 MB) The.Simpsons.S28E11.720p.HDTV.x264-KILLE (306 MB)
The Walking Dead преводи Македонски S02E11
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv.xvid-fqm1CD3008x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Walking Dead downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (6653)
[ ] - Dale fears the group is losing its humanity as Rick and the others vote to execute Randall.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle