Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Two and a Half Men" People Who Love Peepholes S09E02 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 9 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Two and a Half Men movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотTwo and a Half Men - 09x02.srt (29562бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Two and a Half Men - 09x0223.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени598x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Two and a Half Men" People Who Love Peepholes на 25 Мбит
Silence.2016.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD.m (14398 MB) Assassin\'s.Creed.2017.1080p.BluRay.DD5. (2177 MB)
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.720 (3120 MB) greys.anatomy.1316.hdtv-lol.mkv (233 MB)
Two and a Half Men преводи Македонски S09E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
HDTV.XviD-ASAP1CD11x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Two and a Half Men downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.2 / 10 (1219)
[ ] - Walden buys Charlie's house and hires Berta as his live-in housekeeper, forcing Alan to move back in with his mom. However, Alan sees an opportunity to come back when Walden asks for advice about getting his wife back.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle