Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"Two and a Half Men" Nice to Meet You, Walden Schmidt S09E01 Македонски преводи (2011) 1CD srt

Season: 9 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Two and a Half Men movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотTwo and a Half Men - 09x01.srt (26411бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Two and a Half Men - 09x0123.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2676x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Two and a Half Men" Nice to Meet You, Walden Schmidt на 25 Мбит
Tinha.que.Ser.Ele..2017.720p.BluRay.DD5. (1480 MB) The.Walking.Dead.S07E14.720p.WEB-DL.DD5. (1564 MB)
Patriots.Day.2016.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.a (1617 MB) St. Trinian\'s 02 - The Legend of Fritto (697 MB)
Two and a Half Men преводи Македонски S09E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
hdtv-lol1CD60x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Two and a Half Men downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:5.8 / 10 (2569)
[ ] - After the death of Charlie Harper, Alan faces the reality of moving out of his brother's beach house - until he meets a depressed Internet billionaire whose wife just left him.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle