Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Boardwalk Empire" Paris Green S01E11 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 11

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Boardwalk Empire movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Boardwalk Empire" Paris Green на 25 Мбит
The.Whole.Truth.2016.720p.BluRay.DTS.x26 (3228 MB) Elementary.S05E07.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
The.Simpsons.S28E08.HDTV.x264-KILLERS[et (98 MB) Ben.Hur.2016.BRRip.XviD-ETRG.avi (698 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Boardwalk Empire downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1062)
[ ] - Van Alland remains suspicious of Sebso, the dying Commodore seeks a rapprochements with illegitimate son Jimmy, and Margaret leaves after a domestic argument with Nucky.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle