Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотAlvin.and.the.Chipmunks.The.Squeakquel.2009.DVDRip. XviD-RUBY.srt (73553бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Alvin.and.the.Chipmunks.The.Squeakquel.2009.DVDRip. XviD-RUBY25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени15591x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.2017.S01.E01.WEB.X264- (468 MB) Taken.2017.S01.E03.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB)
The.Walking.Dead.S07E13.1080p.WEB-DL.DD5 (1918 MB) New.Girl.S06E19.HDTV.x264-SVA.mkv (132 MB)
Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip. XviD-RUBY1CD20x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel downloadAlvin and the Chipmunks: The Squeakquel SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [fr] | Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Alvin 2 (eng), Alvin and the Chipmunks 2: The Squeakquel (eng), Alvin and the Chipmunks II (eng), Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (eng), Елвiн та бурундуки 2 (eng)
Рејтинг на филмот:4.5 / 10 (33030)
[ The Boys are back in town... and they have competition ] - The world famous singing pre-teen chipmunk trio return to contend with the pressures of school, celebrity, and a rival female music group known as The Chipettes.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle