Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Mechanic Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: The Mechanic movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe Twilight Saga Breaking Dawn - Part 1 Synced (2011).avi-mac.srt (45799бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.61The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.1.2011.BRRip.XviD-ZmN.a | 734918656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part.1.2011.BRRip.XviD.AC3-Z | 1877059584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The Twilight Saga Breaking Dawn-Part1[2011]BRRip XviD-ETRG.a | 732555982 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Twilight Saga Breaking Dawn Part 1 2011 720p TS XviD (Ne | 1717152302 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Twilight Saga Breaking Dawn Part 1 2011 TS NEW FULL LINE | 1485802916 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The Twilight.avi | 1532217188 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Pt.1.TS.FULL.LiNE.XviD-SUMOTorre | 736694272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.Part 1.2011.720p.BrRip.x264. | 788415125 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Tts-Bd1-wbz.avi | 708099756 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57THE TWILIGHT SAGA - BREAKING DAWN PART 1 [MKV DTS HD-MA][RoB | 6010699313 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Twilight.Saga.Breaking.Dawn.2011.CAMRiP.XViD.Baker92.avi | 1476877232 | Movie filenames

Име на издавачот The Twilight Saga Breaking Dawn - Part 1 Synced (2011).avi25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени13446x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Mechanic на 25 Мбит
Patriots.Day.2016.BluRay.720p.DTS.x264-C (6862 MB) The.Walking.Dead.S07E13.REPACK.HDTV.x264 (475 MB)
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.720 (3120 MB) elementary.516.hdtv-lol.mkv (196 MB)
The Mechanic преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Mechanic.2011.R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD16x 0.00
R5.LiNE.Xvid-Noir / R5.Line.XviD-ExtraTorrentRG1CD101x 0.00titlovic
R5 LiNE - IMAGiNE2CD12x 0.00titlovic
R5 LiNE - IMAGiNE1CD24x 0.00titlovic
TS.XViD-T0XiC-iNK2CD11x 0.00titlovic
BluRay.720p.x264.DTS-MySilu1CD308x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-ARROW, 720p.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS1CD19x 0.00titlovic
The.Mechanic.2010.720p.Bluray.RC.x264-TiMPE1CD357x 0.00titlovic
The.Mechanic.2011.BluRay.720p.x264.DTS-MySilu1CD2695x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Mechanic downloadThe Mechanic SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:CBS Films [us] | Official site [ar] | Official site [de] | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Mechanic movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Mehanicharot (mac), The Mechanic (eng), The Mechanic (PiZ) (eng), Механiк (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (126017)
[ Someone has to fix the problems. ] - Follows an elite hit man as he teaches his trade to an apprentice who has a connection to one of his previous victims.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle