Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Equilibrium Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотEquilibrium.srt (62458бајти) прикажи преглед

Име на издавачотEquilibrium23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени511x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Equilibrium преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
FRENCH.DVDRip.XviD-AYMO1CD3107x 0.00titlovic
720p BRRip x264-HDLiTE, BluRay 1080p x264 DTS dxva-AToM1CD32x 0.00titlovic
Equilibrium_mak1CD17x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download EquilibriumEquilibrium watch online for freeEquilibrium downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site (Taiwan/China)
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Equilibrium movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Cubic (eng), Equilibrium (eng), Equilibrium 1080i (eng), Librium (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (276387)
[ Two men. One battle. No compromise. ] - In a fascist future where all forms of feeling are illegal, a man in charge of enforcing the law rises to overthrow the system.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle