Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Sita Sings the Blues Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toSita Sings the Blues downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [fr] | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Sita Sings the Blues movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Sita Sings the Blues (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (3783)
[ The Greatest Break-Up Story Ever Told. ] - An animated version of the epic Indian tale of Ramayana set to the 1920s jazz vocals of Annette Hanshaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle