Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Maid in Manhattan Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Maid in Manhattan movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотMaid In Manhattan-MKD.sub (66237бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотMaid in Manhattan (2002)25.000 FPS
Додавачtom13 (a) @ . преземени247x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Maid in Manhattan на 25 Мбит
Blood Father 2016 1080p BluRay DTS x264- (10246 MB) The.Flash.2014.S03E02.720p.HDTV.X264-DIM (823 MB)
Nerve.2016.HDRip.x264.AC3-Manning.mkv (1523 MB) The.Infiltrator.2016.720p.BluRay.x264-GE (5593 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Maid in Manhattan downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [de] | Official web site for the movie Maid in Manhattan
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Maid in Manhattan movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Made in New York (eng), The Chambermaid (eng), Untitled John Hughes (eng), Uptown Girl (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (68966)
[ cupid in central park... ] - A senatorial candidate falls for a hotel maid, thinking she is a socialite when he sees her trying on a wealthy woman's dress.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle