Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Montevideo, Bog te video! Македонски преводи (2010) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Montevideo, Bog te video! преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.REACTOR2CD29x 0.00titlovic
full DvD1CD95x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Montevideo, Bog te video! watch online for freeMontevideo, Bog te video! downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Montevideo, Bog te video! movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Montevideo, God Bless You! (eng), Montevideo: Taste of a Dream (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (9537)
[ When a dream becomes a legend. ] - A story about one team that decides to follow a dream that takes them on a journey to the First World Football Championship in Montevideo, Uruguay in 1930. A dream that allows them to become true stars and living legends.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle