Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Forces speciales Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Forces speciales преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
R5.XViD-NFT, DVDRip.Xvid,AC3-SOuVLaAKI1CD21x 0.00titlovic
480p.BRRip.XviD.AC3-AsA1CD2586x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Forces speciales watch online for freeForces speciales downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Forces speciales movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Forces spéciales (eng), Special Forces (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (15864)
[ Survival. Honor. Sacrifice. ] - A French journalist in Afghanistan is kidnapped by the Taliban.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle