Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ying xiong Македонски преводи (2002) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ying xiong преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Hero (2001)2CD1061x 4.00D-e-j-a-n (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Ying xiongYing xiong watch online for freeYing xiong downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Miramax [us] | Official site | official site [de] | Warner Bros [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ying xiong movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Quentin Tarantino Presents Hero (eng), Ying xiong (eng), Hero (eng), Hero, Ying Xiong (eng), Héroe (eng), Hős (eng), Jet Li's Hero (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (157339)
[ One man's strength will unite an empire ] - A defense officer, Nameless, was summoned by the King of Qin regarding his success of terminating three warriors.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle