Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Immortals Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотImmortals.2011.720p.BluRay.x264-xiaofriend.srt (49635бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.61asa-immortals.avi | 733638656 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals 2011 BRRip 720px.mkv | 838333909 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals.2011.480p.BRRip.XviD.AC3-NYDIC.avi | 1715982336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Immortals {2011} DVDRIP. Jaybob.avi | 732860416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals.2011.720p.BluRay.x264.DTS-HDChina.mkv | 5873029392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Immortals (2011) DVDRip XviD-MAXSPEED www.torentz.3xforum.ro | 1406567050 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals.2011.1080p.RC.BluRay.MKV.x264.AC3.NL.Subs.mkv | 5783123012 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Immortals (2011) 1080p BrRip x264 - 1.6GB - YIFY.mp4 | 1718966775 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals.2011.720p.BRRip.XviD.AC3-LEGi0N.avi | 3690229760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Immortals 2011 720p Brrip Srkfan Silver RG.mp4 | 663586193 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Immortals [2011] BRRiP XviD [AC3-6CH] - ETRG.avi | 1466574196 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Immortals.2011.x264.DTS.2AUDIO-WAF.mkv | 2202142900 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61asa-immortals.avi | 732954624 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Immortals.2011.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi.mkv | 4686454779 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Immortals 2011 BRRip XviD AC3-FTW.avi | 1355437666 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Immortals.2011.BluRay.1080p.x264-LTT.mkv | 5692866804 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62playxd-immortals.avi | 736880640 | Movie filenames

Име на издавачот Immortals.2011.720p.BluRay.x264-xiaofriend23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени11168x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Immortals преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Immortals [2011] DVDSCR XviD - SceneLovers1CD34x 0.00titlovic
prestige-immortals.2011.dvdscr.xvid1CD808x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Immortals downloadImmortals SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Immortals movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Immortals 2011 (mac), War of Gods (eng), Вiйна Богiв: Безсмертнi (eng), Immortals (eng), Immortals 3D (eng), Les immortels (eng), Ukvdavni (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (143588)
[ The Gods Need a Hero ] - Theseus is a mortal man chosen by Zeus to lead the fight against the ruthless King Hyperion, who is on a rampage across Greece to obtain a weapon that can destroy humanity.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle