Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Shanghai Knights Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shanghai Knights преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip 720p H264-3Li1CD98x 0.00titlovic
Shangaimak2CD14x 0.00titlovic
Shanghai Knights (2003)2CD98x 0.00Srkyman (a)
Shanghai Knights (2003)1CD1934x 0.00piroman (a)
Shanghai Knights (2003)2CD143x 0.00jugo (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Shanghai KnightsShanghai Knights watch online for freeShanghai Knights downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney Enterprises, Inc [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shanghai Knights movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Shanghai Noon 2 (eng), Шанхайськi лицарi (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (87046)
[ A Royal Kick In The Arse ] - When a Chinese rebel murders Chon's estranged father and escapes to England, Chon and Roy make their way to London with revenge on their minds.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle