Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Ying xiong Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: Ying xiong movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Ying xiong на 25 Мбит
Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (819 MB) Red.Dwarf.S11E04.WEB.h264-TASTETV.mkv (391 MB)
Nerve.2016.720p.BluRay.x264-FZHD.mkv (4475 MB) Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (819 MB)
Ying xiong преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
[2002] Hero [Ying Xiong]2CD56x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ying xiong downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Miramax [us] | Official site | official site [de] | Warner Bros [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ying xiong movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Hero (eng), Héroe (eng), Hős (eng), Jet Li's Hero (eng), Quentin Tarantino Presents Hero (eng), Ying xiong (eng)
Рејтинг на филмот:7.9 / 10 (150212)
[ One man's strength will unite an empire ] - A defense officer, Nameless, was summoned by the King of Qin regarding his success of terminating three warriors.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle