Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie Македонски преводи (1981) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRiP.XViD-DOCUMENT1CD14x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie (eng), The Looney, Looney, Looney Bugs Bunny Movie (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (1638)
[ Here we go again! ] - Bugs Bunny hosts an award show featuring several classic Looney Toon shorts.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle