Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Kung Fu Panda Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Kung Fu Panda movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотKung Fu Panda [2008].srt (64303бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.63Kung.Fu.Panda.2008.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 631108359 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Kung.Fu.Panda.2008.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 1565306880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57arw-kfp.dvdrip.xvid.avi | 729872384 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Kung.Fu.Panda-FLAWL3SS.avi | 2021332992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Kung Fu Panda.mp4 | 1888227887 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Kung Fu Panda.mp4 | 1492050294 | Movie filenames

							Hash - derivedod-kfd.mkv | 2348449926 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Kung.Fu.Panda[2008]DvDrip-aXXo.avi | 736139264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Kung Fu Panda [2008].mkv | 4712135729 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Kung.Fu.Panda.2008.x264.BDRip-HDclub.mkv | 6813986937 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Kung.Fu.Panda.2008.1080p.BluRay.DTS.x264-ESiR.mkv | 6283224123 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57736139264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70od-kfd.mkv | 2025645022 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Kung Fu Panda 2008 720P BRRip {MnM-RG H264}.mp4 | 1881674042 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Kung Fu Panda [2008].avi | 734124032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Kung Fu Panda (2008).m2ts | 8468723712 | Movie filenames

Име на издавачот Kung Fu Panda [2008]23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени455x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Kung Fu Panda на 25 Мбит
Good.Kids.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1218 MB) The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.XviD-FUM. (427 MB)
Ben.Hur.2016.720p.BRRip.x264.AAC-ETRG.mp (932 MB) Independence.Day.O.Ressurgimento.2016.10 (2471 MB)
Kung Fu Panda преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BluRay.720p.DTS.DUAL.x264.dxva-EuReKA1CD30x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD46x 0.00titlovic
DVDRipXviDaXXo1CD171x 0.00titlovic
66406-dmd-tropicthunder1CD137x 0.00
kung fu panda1CD22150x 0.00zverovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Kung Fu Panda downloadKung Fu Panda SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks [us] | Official Facebook | Paramount [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Kung Fu Panda movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Gongfu xiongmao (eng), Kung Fu Panda (eng), Kung Fu Panda: The IMAX Experience (eng), Панда Кунг-фу (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (311581)
[ Experience the pandamonium in IMAX ] - The Dragon Warrior has to clash against the savage Tai Lung as China's fate hangs in the balance: However, the Dragon Warrior mantle is supposedly mistaken to be bestowed upon an obese panda who is a tyro in martial arts.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle