Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Battle Los Angeles Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Battle Los Angeles movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Battle Los Angeles на 25 Мбит
The.100.S04E04.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (349 MB) Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (7512 MB)
Scorpion.S03E17.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (287 MB) How.to.Get.Away.with.Murder.S03E15.HDTV. (224 MB)
Battle Los Angeles преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.x264-BLA , 720p BRRip x264 Feel-Free1CD4962x 0.00titlovic
R5.LiNE.Xvid {1337x}-Noir1CD10x 0.00titlovic
R5 XViD - IMAGiNE1CD7x 0.00titlovic
Battle Los Angeles1CD185x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Battle Los Angeles downloadBattle Los Angeles SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Battle Los Angeles movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Battle Los Angeles (eng), Battle: Los Angeles (eng), Mission: Los Angeles (eng), World Invasion: Battle LA (eng), World Invasion: Battle Los Angeles (eng), Глобальне вторгнення: Битва Лос-Анджелес (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (157204)
[ It's not war. It's survival. ] - A squadron of U.S. Marines becomes the last line of defense against a global invasion.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle