Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Pankot ne e mrtov Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Pankot ne e mrtov movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Pankot ne e mrtov на 25 Мбит
Before.I.Wake.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xv (3409 MB) Ben-Hur.2016.720p.BluRay.x264-[YTS.AG].m (916 MB)
Good.Kids.2016.HDRip.XviD.AC3-OzZY1.avi (1218 MB) lucifer.210.hdtv-lol.mkv (264 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Pankot ne e mrtov downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [mk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Pankot ne e mrtov movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Punk's Not Dead (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (643)
[ ] - A group of crotchety codgers attempt to revive the punk-rock band they all played in 17 years earlier in "Punk Is Not Dead," from Macedonian scribe-helmer
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle