Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 Македонски преводи (2011) 1CD ssa

Преземи: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 на 25 Мбит
supergirl.213.hdtv-lol[ettv].mkv (281 MB) Passengers.2016.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264- (4070 MB)
Passengers.2016.HDRip.XViD-ETRG.avi (700 MB) blindspot.215.hdtv-lol.mkv (254 MB)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry 81CD100x 0.00
Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.21CD104x 0.00
Harry.Potter.And.The.Deathly.Hallows.Part.2.2011.720p.BrRi... 1CD101423x 0.00
Harry Potter 7 part21CD149x 0.00TamaraM
Harry Potter and the Deathly Hallows part2MKD2CD233x 0.00TamaraM
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 downloadHarry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hari Poter i relikviite na smrtta: 2 del (mac), Harri Potter i Smertel'ni Relikviji: Chastyna 2 (eng), Harry Potter 7/2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows Part II (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3D (eng), Гаррi Поттер та Смертельнi Релiквii: частина 2 (eng)
Рејтинг на филмот:8.1 / 10 (559222)
[ Nowhere Is Safe ] - Harry, Ron and Hermione search for Voldemort's remaining Horcruxes in their effort to destroy the Dark Lord as the final battle rages on at Hogwarts.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle