Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Rio Македонски преводи (2011) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотlycan-rio.srt (56702бајти) прикажи преглед

Име на издавачот lycan-rio23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени454x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Rio преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Rio.2011.720p.BluRay.x264.YIFY1CD14536x 0.00
DVDRip.XviD-ZMG / RERiP.DVDRip.XviD-RAWNiTRO1CD51x 0.00titlovic
TS XViD - IMAGiNE.avi1CD12x 0.00titlovic
DVDRip & XViD AC3 - IMAGiNE1CD19x 0.00titlovic
R5 XviD-MAXSPEED1CD16x 0.00titlovic
Рио мк1CD137x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download RioRio watch online for freeRio downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [fr] | Official Twitter
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Rio movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Rio (eng), Rio 2011 (eng), Rio 3D (eng), Rio the Movie (eng), Rio: The Movie (eng), Рiо (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (177156)
[ If looks could kill (character poster) ] - When Blu, a domesticated macaw from small-town Minnesota, meets the fiercely independent Jewel, he takes off on an adventure to Rio de Janeiro with the bird of his dreams.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle