Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Pi Македонски преводи (1998) 1CD sub

Преземи: Pi movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Pi на 25 Мбит
Bounty.Hunters.2016.720p.BluRay.DD5.1.x2 (5009 MB) The.Simpsons.S28E03.HDTV.x264-KILLERS[et (143 MB)
criminal.minds.1203.hdtv-lol[ettv].mkv (277 MB) nerve-din.mkv (1783 MB)
Pi преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Pi (1998)1CD312x 0.00the bager (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Pi downloadPi SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Live Entertainment
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Pi movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:3,14159265358 (eng), 3.14159265358 (eng), Pi (eng), Pi 1998 (eng), π (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (143432)
[ faith in chaos ] - A paranoid mathematician searches for a key number that will unlock the universal patterns found in nature.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle