Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Meet the Parents Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотMeet the parents_MKD.sub (85642бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Meet The Parents [DVDRip][2000][Eng][BugzBunny].avi | 730695680 | Movie filenames

							Hash - XMLRPC++ 0.7Meet The Parents.avi | 729718784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Meet.The.Parents.DVDRip.XviD.AC3-FRNDS.avi | 1468518400 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Meet.The.Parents.720p.x264.BrRip.YIFY.mkv | 575773895 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56devise-mtp.avi | 1562859520 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Meet.The.Parents.2000.DVDRip.DivX.BGAUDiO-Zamunda.NET.avi | 733173760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Meet the Parents.avi | 1224486912 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Meet The Parents.avi | 731246592 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Meet the Spartans[2008]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 733523968 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Meet the Parents (2000).avi | 618288710 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Meet.the.Parents.2000.BRRip.XviD.MP3-RARBG.avi | 1457534346 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Meet the Parents.avi | 982446080 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Meet The Parents KLAXXON.avi | 1182427136 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотMeet the Parents (2000)23.976 FPS
Додавачtom13 (a) @ . преземени3567x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Meet the Parents преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Meet the Parents (2000)Преводи за нарушено слушање1CD148x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toMeet the Parents downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures and Dreamworks LLC
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Meet the Parents movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Meet the parents (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (283794)
[ First comes love. Then comes the interrogation. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle