Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

City of Ghosts Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: City of Ghosts movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи City of Ghosts на 25 Мбит
ncis.1404.hdtv-lol[ettv].mkv (230 MB) dcs.legends.of.tomorrow.201.hdtv-lol[ett (338 MB)
lucifer.203.hdtv-lol.mkv (214 MB) arrow.502.hdtv-lol[ettv].mkv (276 MB)
City of Ghosts преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
City of Ghosts (2002)2CD63x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:City of Ghosts downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:United Artists
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:City of Ghosts movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Beneath the Banyan Trees (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (4399)
[ where you go when you can't turn back. ] - A con man (Dillon) travels to Cambodia (also on the run from law enforcement in the U.S.) to collect his share in an insurance scam, but discovers more than he bargained for...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle