Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Memento Македонски преводи (2000) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотMemento - MKD.txt (72377бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57vite-divx-memento.avi | 725217280 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Memento (2000)- imacRuel1.avi | 734085120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Memento.2000.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 2730835968 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Memento (2000) [DVDRip].avi | 734083082 | Movie filenames

							Hash - XMLRPC++ 0.7Memento (2000) [DVDRip]_xvid.avi | 736965982 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Memento-FLAWL3SS.avi | 2118348800 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Memento [10th Anniversary Edition].2000.BRRip.XviD.AC3-VLiS. | 1462917120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Memento 2000 BRRip 720p H264 AAC-BeLLBoY (Kingdom-Release).m | 1974709122 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Memento.2000.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 735090731 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Memento.avi | 2984146944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57lycan-xmfclass.mkv | 1715200155 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Memento.avi | 709025792 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Memento.2000.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1720299091 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотMemento (2000)25.000 FPS
Додавачboristov (a) @ . преземени1472x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Memento преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Memento.10th.Anniversary.Special.Edition.2000.BluRay.720p.... 1CD14527x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Memento downloadMemento SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Memento
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Memento movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Memento (eng), Memento - 2000 - Ghajini (eng), Пам'ятай (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (900040)
[ Some memories are best forgotten ] - A man juggles searching for his wife's murderer and keeping his short-term memory loss from being an obstacle.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle